search
Chemická kotva 300ml

Chemická kotva 300ml

ref. 505

Chemická kotva značky Bauhus sa skladá z polyesterovej živice bez obsahu styrénu. Tento rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemický kotviaci systém poskytuje po vytvrdnutí robustné upevnenie odolné voči chemikáliám.

5.49
S DPH
-
+
Zaplatiť:
5.49 €
CENA JEDNOTKY: 1,83 € / 100ml
info Doprava do 48h
Tovar, ktorý je na sklade, sa odosiela do 48 pracovných hodín od prijatia platby. alebo výberom výberom možnosti "dobierka". Prejsť na kartu dodávka zboží a dozvedieť sa viac.

Najnižšia cena za posledných 30 dní: 5,49 €

PRE PRÁZDNE A ÚPLNÉ PODKLADY

● PRE INTERIÉR A EXTERIÉR
● TRVANLIVÁ

● VYSOKÁ ODOLNOSŤ PROTI CHEMICKÝM ZLÚČENINÁM
● NEHORĽAVÁ

● MAXIMÁLNA NOSNOSŤ DO 800KG

● ZÁVITOVÉ TYČE
● REBROVANÉ TYČE
● SKRUTKY

● HÁKY

● KOLÍKY

● BETÓN

● DUTÉ TEHLY
● SILIKÁTOVÉ TEHLY
● KERAMICKÉ TEHLY
● ZÁBRADLIA

● OPIERKY

● UPEVŇOVACIE PRVKY
● A ĎAĽŠIE

SPÔSOB POUŽITIA:

Pomocu karbidového vrtáka vhodnej veľkosti vyvŕtajte v podklade otvor s požadovanou hĺbkou zapustenia. Očisťte otvor pomocou ručného čerpadla alebo stlačeného vzduchu. Tesne pred zapustením kotvy musí byť otvor bez prachu a nečistôt. Stiahnite závitový adaptér.z kartuše. Silne upevnite mešiacu výstupnú koncovku. Neupravujte miešačku.

Upevnite sa, že sa mešiaci prvok nachádza vo vnútri miešačky. Používajte iba dodanú miešačku. Vložte vložku do dávkovača. Vyhoďte počiatočné množstvo spojiva (cca.5 cm), pretože prvých niekoľko mililitrov vytlačenej hmoty nie je vhodné pre použitie (nie sú vhodne zmiešané).

V úplných podkladoch- montáž závitových tyčí

Postriekajte spojivo, začínajúc od zadnej časti otvoru, pomalým vysunutím miešačky po každom stlačení spúšte. Naplňte otvory do cca. 2/3, aby sa uistiť, že je prstencová medzera medzi kotvou a betónom úplne vyplnená spojivom pozdĺž hĺbky zapustenia.  Pred použitím je treba sa uistiť, že je závitová tyč suchá a bez nečistôt. Vložte závitovú tyč na požadovanú hĺbku zapustenia k uplynutiu času inštalácie podľa vyššie uvedenej tabuľky. 

V prázdnych podkladoch

Zaveďte objímku vhodnej veľkosti. Vložte výstupnú koncovku do konca objímky a nastrieknite živicu, kým sa objímka nenaplní v 100%. Vložte kotvu do objímky, pomalými jemnými otočnými pohybmi. Odstráňte prebytok živice a nechajte upevnenie po minimálnu dobu vytvrdzovania

Teplota aplikácie…………… -10°C - +35°C

Teplota chemickej kotvy chemicznej nesmie byť nižšia ako 20 °C.

505
1161 položky

Tabuľka dát

Jednostka
100ml
Parametr jednostki
3
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Overený nákup

Chemická kotva za dobrú cenu

Celkovo som s výsledkom použitia týchto chemických kotiev na spojenie betónu s železom veľmi spokojný. Ich spoľahlivosť, jednoduchá aplikácia a rýchle vytvrdenie ma presvedčili o ich efektivite a prínosnosti pre stavebné projekty. Odporúčam tieto chemické kotvy každému, kto hľadá spoľahlivé riešenie pre upevnenie betónových konštrukcií s železnými nosníkmi.<br /> <br /> Chemické kotvy od spoločnosti Bauhus sú cenovo dostupne a predstavujú výbornú hodnotu za peniaze. Toto je veľké plus, pretože cena môže byť rozhodujúcim faktorom pri výbere vhodného materiálu pre projekt.

Bola táto recenzia užitočná? Áno Nie