Objednávky prijaté v pracovné dni do 12:00 123kurier doručuje spravidla do 48 hodín

Doba dodania sa môže vo výnimočných prípadoch predĺžiť v závislosti od kuriérskej služby, ale zvyčajne je tovar dodaný do 1 - 3 DNÍ. Tovar sa doručuje iba v pracovné dni.

Vo výnimočných prípadoch si vyhradzujeme právo na individuálnu kalkuláciu dopravy.

Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH.

Upozornenia:

Pri objednávkach vyššej hodnoty alebo väčších množstvách môže doprava trvať dlhšie.

Pri doručovaní je potrebné zásielku poriadne prezrieť, či nejavý známky poškodenia. Ak zistíte mierne poškodenia, tovar preberte, ale napíšte do protokolu rozsah poškodenia. Ak balík má známky vážneho poškodenia, balík nepreberajte a bezodkladne nás kontaktujte mailom.

Po prevzatí zásielky doporučujeme poriadne skontrolovať obsah zásielky. Ak zistíte, že je tovar poškodený, alebo nekompletný, bezodkladne nás kontaktujte mailom na bauhus@bauhus.sk. Nároky z neskoršie zistených vád takto poškodeného tovaru si budete môcť uplatniť len ak zákazník preukáže, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu.

Ak si spotrebiteľ bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy neprevezme včas dodávaný tovar, vzniká predávajúcemu nárok na uplatnenie náhrady za vzniknutú škodu vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky (Všeobecné obchodné podmienky Článok 3, bod 3.2.).

Cena doručenia závisí od výberu spôsobu doručenia a platby a je 6,5 alebo 7,5 eura.

Doprava zdarma po Slovensku je pri objednávke nad 29,99€.