Storno objednávky 

Zrušenie objednávky zo strany kupujúceho:

Svoju objednávku môžete zrušiť bez udania dôvodu a bez storno poplatku kedykoľvek do momentu odoslania tovaru. Ak si želáte zrušiť objednávku, pošlite nám prosím email – bauhus@bauhus.sk. Uveďte svoje meno, kontaktné údaje (tel. číslo, e-mail) a názov produktu, ktorého objednanie rušíte. 

Ak ste už zaplatili za objednaný tovar celú alebo časť kúpnej ceny, Vaše peniaze Vám vrátime na účet, z ktorého bola objednávka zaplatená. 

Zrušenie objednávky zo strany eshopu www.pianeo.sk:

Vašu objednávku môžeme podľa platných zákonov zrušiť v prípade, že ste neuviedli správne údaje (napr. nie je ho možné Vás skontaktovať) alebo v prípade, že tovar nie je možné dodať z dôvodu ukončenej výroby alebo distribúcie alebo sa podstatne zmenila jeho cena. Ak sa zmení cena produktu, ihneď Vás budeme kontaktovať a navrhneme ďalší postup.

Reklamácie

Na všetky produkty platí záruka 24 mesiacov. Tovar môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia. Tovar nesmie byť poškodený (to sa netýka obalu). K tovaru musia byť priložené všetky dokumenty vrátane dodacieho listu alebo faktúry. Po prevzatí tovaru Vám vrátime plnú sumu, ktorú ste uhradili. Ak ste sa rozhodli vrátiť tovar, vyplňte, prosím, formulár na odstúpenie od zmluvy a tovar nám pošlite na adresu: 

CzechLogistic - Bauhus Oddział Polska Sp. z o.o.

Budovateľská 1234 (123kurier DEPO)

03853 Turany

Tovar nám, prosím, neposielajte na dobierku! Odporúčame Vám zásielku poistiť.